Atsauksmes par Urotrin

 • Artūrs
  Ar Urotrin palīdzību esmu pārvarējis hronisku prostatas iekaisumu, ar kuru es cīnījos daudzus gadus. Neskatoties uz to, ka man ir gandrīz 50 gadu, mana seksuālā dzīve ir uzplaukusi ar jaunām krāsām. Pat jaunībā es nejutu tik vīrišķīgu spēku. No sākuma līdz beigām viss tiek kontrolēts - nav kļūdu. Paldies puišiem par labajiem padomiem attiecībā uz Urotrin kapsulām!
  Urotrin
 • Marta
  Lai arī mēs mēģinājām, 6 gadu laulība man un vīram neatnesa bērnus. Pārbaude parādīja, ka viņa spermas kvalitāte neļauj mums ieņemt bērnu. Mēs izmēģinājām dažādas zāles, mainījām uzturu un dzīvesveidu uz veselīgu. Nekas nedarbojās, kamēr mans vīrs neizgāja Urotrin kapsulu kursu. Un tagad es gatavojos dot vīram dēlu, vai tas nav brīnums!
  Urotrin
 • Daniels
  Apjuku, kad sapratu, ka vairs nevaru gultā sekot. Bet es esmu jauna un samērā vesela. Tomēr smags darbs un pastāvīgs stress izdarīja šo triku. Man kļuva ļoti bail no turpmākas impotences un es nolēmu rīkoties. Nejauši viņš ātri uzbruka narkotikai Urotrin, kas patiešām palīdzēja.
  Urotrin
 • Katrīna
  Ilgu laiku neuzdrošinājos pateikt savam vīrietim, ka viņš seksā nav ēzelis. Sākumā viņi sastrīdējās, pēc tam izdomāja un sāka kopīgi meklēt risinājumu. Lielākajai daļai līdzekļu nebija ietekmes, taču mēs izmēģinājām visas jaunās iespējas, līdz atradām Urotrin. Mēneša laikā seksuālā izturība kļuva daudz labāka, kopš tā laika mēs abi baudām tuvību.
  Urotrin
 • Sofija
  Es sāku pamanīt, ka pēc 56 gadiem es kļūstu vājāka kā vīrietis. Sākumā es vienkārši dzēru vitamīnus, bet ārsts man ieteica Urotrin kā profilaksi. Un tad, izdzēris pilnu kapsulu kursu, es patiešām sajutu atšķirību! Es atkal biju kā jauns vīrietis, un sievietes to uzreiz pamanīja. Uztraukums un neatlaidīga erekcija ļāva nepadoties stundām ilgi.
  Urotrin
Lietotāja vērtējums Urotrin
4.4
10